Walczyli do końca. Remis w ostatniej akcji!

Piłkarze Lecha Poznań w piątkowym spotkaniu Lotto Ekstraklasy zremisowali przed własną publicznością 1-1 z zespołem Lecha Poznań. Bramkę dla Kolejorza w ostatniej akcji meczu zdobył Darko Jevtić. Dzisiejsze spotkanie ro...

zVARiowany mecz! Remis Lecha w Gdańsku

Piłkarze Lecha Poznań w spotkaniu 13. kolejki Lotto Ekstraklasy zremisowali na wyjeździe 3-3 z zespołem Lechii Gdańsk. Bramki dla Kolejorza zdobywali Maciej Gajos, Christian Gytkjaer oraz Maciej Makuszewski. Dzisiejsze ...

Zwycięstwo było tak blisko!

Piłkarze Lecha Poznań w piątkowym spotkaniu Lotto Ekstraklasy zremisowali na wyjeździe 1-1 z zespołem Jagiellonii Białystok. Bramkę dla Kolejorza zdobył Darko Jevtić.

Informacje

Wypowiedzi trenerów po meczu z Sandecją

Piłkarze Lecha Poznań w spotkaniu 16. kolejki Ekstraklasy zremisowali bezbramkowo na wyjeździe z zespołem Sandecji Nowy Sącz. Przeczytajcie pomeczowe wypowiedzi trenerów Nenada Bjelicy i Radosława Mroczkowskiego. Radosław ... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Przewidywany skład Lecha na Sandecję

Piłkarze Lecha Poznań w ramach 16. kolejki polskiej Ekstraklasy zmierzą się na wyjeździe z zespołem Sandecji Nowy Sącz. Poznajcie przewidywany skład Kolejorza. W bramce tradycyjnie postawiliśmy na Matusa Putnocky'ego. Z kolei pa... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN

Trener Bjelica po sparingu Tarnovia - Lech

Lech Poznań w sobotnim sparingu wygrał bez najmniejszych problemów z Tarnovią Tarnowo Podgórne. Poznaj opinię trenera Nenada Bjelicy po towarzyskiej konfrontacji z IV-ligowcem. Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań): C... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Wygrana Lecha. Nicki Bille z 4 golami!

Piłkarze Lecha Poznań w sobotę rozegrali mecz towarzyski z IV-ligową Tarnovią Tarnowo Podgórne. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem Kolejorza w stosunku 7-0. Bohaterem Lecha Poznań został Nicki Bille Nielsen, kt&oa... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Przewidywany skład Lecha na Górnika

Przed zawodnikami Lecha Poznań bardzo ważne spotkanie Lotto Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze. Tradycyjnie przed meczem podajemy Wam przewidywany skład Kolejorza. Wydaje się, że trener Nenad Bjelica może dokonać kilku zmian w... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN/Olga Kwik

Przewidywany skład Lecha na Wisłę

Drużyna Lecha Poznań podejmie dzisiaj na INEA Stadionie zespół Wisły Kraków. Tradycyjnie przed meczem prezentujemy przewidywany skład Kolejorza. Miejsce w bramce zarezerwowane jest dla Matusa Putnocky'ego. Z kolei w... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN

Urazy Janickiego i Situma

Mario Situm i Rafał Janicki to zawodnicy, którzy już w pierwszej połowie musieli opuścić plac gry. Okazuje się, że obaj mają problemy ze stawem skokowym - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu. Mario Situm zgłosił uraz ju... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Pozostałe

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
Ostatni mecz
0 : 0
Sandecja Nowy Sącz - KKS Lech Poznań
18.11.2017; 18:00
::Ekstraklasa::
Następny mecz
KKS Lech Poznań - Wisła Płock
26.11.2017; 15:30
::Ekstraklasa::
02

 dni
01

 godzin
32

 minut
48

 sekund


Laboratorium Alchemika - natrualne i ekologiczne mydła oraz pielęgnujące kule do kąpieli




Tabela ligowa
1.Legia Warszawa1610201431
2.Górnik Zabrze168332329
3.Wisła Kraków168201627
4.Jagiellonia Białystok167211927
5.Korona Kielce167251526
6.KKS Lech Poznań166241425
7.KGHM Zagłębie Lubin166221724
8.Arka Gdynia165171722
9.Lechia Gdańsk165222420
10.Śląsk Wrocław165202420
11.Wisła Płock166182320
12.Sandecja Nowy Sącz164141818
13.Termalica Bruk-Bet Nieciecza164151917
14.Piast Gliwice164172516
15.Cracovia 163192415
16.Pogoń Szczecin16212279
Społeczność
Zarejestrowanych: 1256
Użytkowników na stronie: 0
Gości na stronie: 18

Są z nami:
Dyskusja
  • Paweł68 wczoraj o 16:53

    Zgadzam się z tobą nie mamy zawodnika ktòry by dawał tę jakość i ciągnął lokomotywkę do przodu!

  • KOLEJORZ666 2 dni temu

    Przy tych dwóch mistrzostwach poza szczęściem mieliśmy także parowozy które ciągnęły Lecha ( Lewy , Semir , Peszko , Arboleda przy pierwszym mistrzostwie , Zaur , Pawłowski ( był wtedy w formie ) Finska szmata , Bary z magiczną lewą nogą ) Z obecnych pajaców może poza Darko , nikt im butów nie zasługuje czyścić .

  • Paweł68 3 dni temu

    Myślałem czemu nie możemy dobrze zagrać jednej rundy i zdecydowanie wywalczyć MP ?I dopiero oświeciło mnie po wczorajszym programie" Po godzinach"gdzie pokazali mecz Amiki chyba z 2004 gdzie zajęli chyba 3 mecz na koniec sezonu.Po prostu właścicielom nie zależy na MP.Liczy się tylko żeby minimalnym kosztem być w pierwszej 5 sezonu i za jak największą kasę posprzedawać wszystko co się da i za ułamek tej kwoty coś kupić.Moja teoria opiera się na tym ,że owszem zdobyliśmy 2MP ale jak?Raz Jop nam pomògł a pòżniej z Wisłą do końca wszyscy byliśmy w strachu.Zmienali się trenerzy i zawodnicy i cały czas to samo..Teraz znowu trener do odstrzału a pòżniej wietrzenie szatni?To ja się pytam czemu k...właściciele w końcu jak tu siedzą ponad 10 lat nie dołożą trochę kasy żeby jak w latach 80 dominować całe sezony?Po prostu są *******nymi minimalistami i liczy się tylko ich kabza!W dupie mają kibicòw tylko cały czas to ********nie o idziemy na majstra,zawodnicy o charakterze wygranych,nie walczymy o 2 msc.itp.(sami wiecie).Życzę miłego dnia ale jestem cały czas roz******!

  • KOLEJORZ666 3 dni temu

    Rozwaliła mnie wypowiedź Gumnego , przez pierwsze 15 minut atakowaliśmy Sandecje a potem już opadaliśmy z sił . Piłkarzyki zdecydowanie za dużo trenują i potem nie mają siły w meczu . Zamiast trzech dni wolnego po spotkaniu powinni dostawać co najmniej pięć ! A najlepiej trenować raz w tygodniu , wtedy może będą mieli siły grać nawet 30 minut ! To co się dzieje w Lechu to nawet nie cyrk , bo ten klub dla wielu tysięcy ludzi jest czymś naprawdę ważnym a Bjelica i te jego pajace robią z Kolejorza pośmiewisko .

  • Paoro 4 dni temu

    6 pkt straty do 7egii z ktora wygralismy 3:0, panienki bez honoru graja tylko jak chce...

  • Maciej Olejniczak 4 dni temu

    Punkty i wyniki są systematyczne wpisywane. Poczekajcie zawsze do końca kolejek i wtedy się przypominajcie jeśli jest coś źle wpisane

  • kolejorz242 4 dni temu

    a Szanowna Redakcja to mam wrażenie że 2 pkt za lechię mi nie dopisała

  • kolejorz242 4 dni temu

    jedyne pocieszenie że kolejorz666 nie jest już kibicem lecha bo nie warto i nie będzie już nas zamęczał

  • kolejorz242 4 dni temu

    kur. to był dramat, piach nad piachy, szumne zapowiedzi rutkowskiego o ostatnich kolejkach na pokazanie się celem dalszej selekcji nic nie wniosły bo nie widziałem wczoraj żeby ktokolwiek chciał się pokazać

  • Paweł68 4 dni temu

    Szkoda słòw co oni grają!Rozpieldolić tą bandę!

HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2017 | IonicCMS